ABAL

ZESPÓŁ MUZYCZNY WROCŁAW

ABAL - niesamowita orkiestra na wesele we Wrocławiu i okolicach

Muzyka WeselnaABAL to zespół muzyczny 2, 3 lub 4-osobowy z Wrocławia ze znakomitą wokalistką oraz klasycznym wodzirejem. Profesjonalna, pełnia energii, mocy i kompleksowa obsługa wesel oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych jest dla nas czystą przyjemnością. Dla ludzi już nie wystarczy tylko dobrze zagrać, ale istotny jest sposób poprowadzenia imprezy, a nasza orkiestra weselna ma jednego z najlepszych wodzirejów w Polsce.

Nasz zespół weselny wyróżnia się tym, że wszyscy śpiewamy, kiedy gramy prawie nikt nie siedzi przy stole, wystarczy obejrzeć nasze filmy, mamy bardzo duże doświadczenie sceniczne, gramy dużo skocznych utworów, a przerwy robimy dopiero wtedy gdy goście sami już chcą odpocząć. Sami się przy tym świetnie bawimy, a przede wszystkim tworzymy dobrą atmosferę. Gramy również zawsze na życzenie klientów, nie ograniczając się tylko do naszego repertuaru.

Jako zespół muzyczny możemy też zagrać w składzie 2-osobowym lub poszerzonym. Z naszego doświadczenia wynika, że skład 3-osobowy jest najbardziej optymalny. Nasze brzmienie jest z reguły lepsze od składów 5, 6-osobowych, mamy o wiele bogatszy repertuar, zajmujemy znacznie mniej miejsca, nie potrzebujemy sceny, o wiele jest niższy koszt wyżywienia, nie mówiąc o noclegach przy ewentualnych poprawinach i ogólne nasze wynagrodzenie jest przeważnie o połowę niższe. Oczywiście poprowadzimy wesołe oczepiny, zabawy, konkursy, podziękowanie dla rodziców, akompaniujemy przy wniesieniu tortu i w przerwach puszczamy zawsze inną muzykę.

Jesteśmy w stanie rozruszać każde towarzystwo.

Możemy też opracować dowolną i niepowtarzalną składankę na pierwszy taniec. Orkiestra weselna Wrocław, która może też towarzyszyć przy wyprowadzeniu z domu oraz poprowadzić biesiadę przy gitarze lub akordeonie. Jesteśmy bardzo elastyczni, więc łatwo się z nami dogadać co do składu zespołu, zakresu usług oraz ceny.

Kapela weselna jaką tworzymy gra we Wrocławiu, na całym Dolnym Śląsku i w sąsiednich województwach (m.in. opolskie, wielkopolskie, lubuskie i łódzkie). Nie wykluczamy również całej Polski.

Dysponujemy własnymi najnowszymi efektami świetlnymi z laserem i ultrafioletem oraz stroboskopem i wytwornicą dymu.


Zapraszamy do wpólnej zabawy! Smiley LaughingMuzyka Weselna Impreza
Tel. 601 725 652

E-mail: abal@onet.eu

 

Pieczec

Liczba odwiedzin: 68987

zespół weselny Wrocław

zespół na wesele Wrocław

orkiestra wesele Wrocław

Ogloszenie970x90