ABAL

ZESPÓŁ MUZYCZNY WROCŁAW

ABAL - niesamowita orkiestra na wesele we Wrocławiu i okolicach

Muzyka WeselnaABAL to zespół muzyczny 1, 2 lub 3-osobowy z Wrocławia ze znakomitą wokalistką oraz klasycznym wodzirejem. Profesjonalna, pełnia energii, mocy i kompleksowa obsługa wesel oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych jest dla nas czystą przyjemnością. Dla ludzi już nie wystarczy tylko dobrze zagrać, ale istotny jest sposób poprowadzenia imprezy, a nasza orkiestra weselna ma jednego z najlepszych wodzirejów w Polsce.

ZOBACZ NAS NA YOUTUBE

Nasz zespół weselny wyróżnia się tym, że wszyscy śpiewamy, kiedy gramy prawie nikt nie siedzi przy stole, wystarczy obejrzeć nasze filmy, mamy bardzo duże doświadczenie sceniczne, gramy dużo skocznych utworów, a przerwy robimy dopiero wtedy gdy goście sami już chcą odpocząć. Sami się przy tym świetnie bawimy, a przede wszystkim tworzymy dobrą atmosferę. Gramy również zawsze na życzenie klientów, nie ograniczając się tylko do naszego repertuaru.

Jako zespół muzyczny możemy też zagrać w składzie 2-osobowym lub poszerzonym. Z naszego doświadczenia wynika, że skład 3-osobowy jest najbardziej optymalny. Nasze brzmienie jest z reguły lepsze od składów 5, 6-osobowych, mamy o wiele bogatszy repertuar, zajmujemy znacznie mniej miejsca, nie potrzebujemy sceny, o wiele jest niższy koszt wyżywienia, nie mówiąc o noclegach przy ewentualnych poprawinach i ogólne nasze wynagrodzenie jest przeważnie o połowę niższe. Oczywiście poprowadzimy wesołe oczepiny, zabawy, konkursy, podziękowanie dla rodziców, akompaniujemy przy wniesieniu tortu i w przerwach puszczamy zawsze inną muzykę.

Jesteśmy w stanie rozruszać każde towarzystwo.

Możemy też opracować dowolną i niepowtarzalną składankę na pierwszy taniec. Orkiestra weselna Wrocław, która może też towarzyszyć przy wyprowadzeniu z domu oraz poprowadzić biesiadę przy gitarze lub akordeonie. Jesteśmy bardzo elastyczni, więc łatwo się z nami dogadać co do składu zespołu, zakresu usług oraz ceny.

Kapela weselna jaką tworzymy gra we Wrocławiu, na całym Dolnym Śląsku i w sąsiednich województwach (m.in. opolskie, wielkopolskie, lubuskie i łódzkie). Nie wykluczamy również całej Polski.

Dysponujemy własnymi najnowszymi efektami świetlnymi z laserem i ultrafioletem oraz stroboskopem i wytwornicą dymu.


Zapraszamy do wpólnej zabawy! Smiley LaughingMuzyka Weselna Impreza
Tel. 601 725 652

E-mail: abal@onet.eu

 

Pieczec

Liczba odwiedzin: 83128

zespół weselny Wrocław

zespół na wesele Wrocław

orkiestra wesele Wrocław

Ogloszenie970x90